BTE ve BİLSEM’den Teknokente Anlamlı Ziyaret

Bilişim Teknolojileri ve Eğitimcileri Derneği (BTE) Kütahya İl Koordinatörlüğü ve Kütahya Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) Kütahya Tasarım Teknokent’e ziyarette bulundu.

 BTE Kütahya İl Koordinatörü ve BİLSEM ‘de görevli Bilişim Öğretmeni Nilgün Gürler, beraberindeki dernek üyeleri Emine Aktaş Aksoy, Zehra Aydın ve BİLSEM Öğretmeni Zekiye Taşdelen ile birlikte Kütahya Tasarım Teknokent’i ziyaret etti.

Heyet, Kütahya Tasarım Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Ersan Öz’den teknokentin faaliyetleri, projeleri ve yapımı devam eden “Kütahya Tasarım Teknokent Ek Bina” hakkında detaylı bilgi aldı. Ziyaret sırasında, İdari İşler Müdürü Yunus Emre Telli de hazır bulunarak katılımcılara Teknokentteki proje süreçleri hakkında bilgi verdi.

Nilgün Gürler, eğitimciler olarak, teknolojinin hızlı gelişimini yakından takip etmek ve öğrencilerine en güncel bilgileri aktarmak amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade etti.

BTE ve BİLSEM çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulunan heyet tarafından, Kütahya Tasarım Teknokent ile yapılabilecek işbirliği içinde fikir alışverişinde bulunuldu. Gürler, Teknokentin faaliyetlerinin dernek üyelerine ve BİLSEM öğretmenlerine aktarılması gerektiğini dile getirerek bir organizasyon tertip etmeyi düşündüklerini ve Genel Müdür Prof. Dr. Ersan Öz’ü konuşmacı olarak davet etmek istediklerini söyledi. Prof. Dr. Ersan Öz’de bu davete icabet ederek, memnuniyetle Teknokent hakkında bilgi aktarımı yapabileceğini söyledi.

Ziyaret, ziyaretçilerin ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, toplu bir hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

 

 

https://teknokent.kuvarssoft.com

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*