Firma Tanıtımı:

Inventio Yazılım Limited Şirketi olarak ar-ge ve yazılım çözümleri sunuyoruz. Ülkemizdeki teknolojik dönüşüme katkı sağlamanın yanı sıra İngiltere ve çeşitli Avrupa Birliği ülkelerine başarılı bir şekilde yazılım ihracatı gerçekleştiriyoruz.
İnovasyon ve teknolojiye olan tutkumuzla birlikte, müşterilerimize özelleştirilmiş yazılım çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Ar-Ge birimimizde uzmanlaşmış mühendislerimiz müşterilerimize rekabet avantajı sağlamakta ve iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olmaktadır.
Dumlupınar Üniversitesi ile yakın bir işbirliği içinde çalışarak, akademik bilgi ve kaynakları etkin bir şekilde kullanıyoruz. Akademisyen kadromuz sayesinde, şirketimizin teknik yetkinliğini ve inovasyon kabiliyetini sürekli olarak geliştirmekteyiz.
Inventio Yazılım Limited Şirketi olarak, bulut bilişim ve yapay zeka gibi ileri teknolojilerin kullanımını teşvik ediyor ve müşterilerimize yenilikçi çözümler sunuyoruz. Yüksek kalite standartlarımız, güçlü akademik kaynaklarımız ve küresel pazarda başarılı ihracat faaliyetlerimizle Türkiye’nin teknoloji potansiyelini dünya çapında tanıtmanın yanı sıra ülkenin ihracat rakamlarına da katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Çalışma Alanları:

  • Yazılım

Projeleri: 

  • Recommendation Engine

İletişim: