Firma Tanıtımı:

SAB Teknoloji , kurumlar ve özel sektör için ihtiyaçlara göre ve proje bazlı teknolojiye uygun yazılımlar geliştirmek için Teknopark bünyesinde kurulmuştur. Hastane yönetim yazılımı ve otomotiv sektörün için Bayilik ve satış programı yazılımları konusunda uzmanlaşmış bir ekip ile sağlık ve Otomotiv sektöründeki profesyonellerin ihtiyaçlarına yönelik en güncel ve kapsamlı çözümleri sunuyoruz.
Teknopark bünyesinde geliştirmekte olduğumuz projemiz, hastaneler için tasarlanmış yönetim programımız, tüm süreçleri kolaylıkla yönetebilmenizi sağlamakta olup Randevu takibi, hasta kaydı, ilaç ve malzeme yönetimi, doktor performans ölçümü gibi birçok önemli konuda size yardımcı olacak özelliklere sahip yazılımımız hastanenizin verimliliği ve işleyişi için önemli bir araç oluşturmaktadır.
Otomotiv sektöründe satış, pazarlama, yedekparça satışlarının takip edilmesi, stok takibi, servis iş emirlerinin takibi, ön muhasebe işlemleri vs. gerçekleştirem yazılım geliştirilmektedir. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak ve onların işlerini kolaylaştırmak için en son teknolojileri kullanarak yüksek kaliteli yazılımlar geliştirmektir. Tüm yazılımlarımız güncel teknolojilerle yazılmış, özelleştirilebilir, kullanımı kolay ve güncellenebilir olmasını sağlamaktayız.

Çalışma Alanları:

  • Yazılım

Projeleri: 

  • SAB Yazılım

İletişim: